top

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

Instrukcja podatkowa - dokument o charakterze wewnętrznym

16-05-2014

Z niniejszego opracowania dowiedzą się Państwo jak skutecznie zmniejszyć ryzyko związane z występowaniem cen transferowych w przedsiębiorstwie wykorzystując instrukcję podatkową.

Omawiamy w nim szczegółowo procedury postępowania jakie wspierają proces optymalizacji ryzyka związanego z transakcjami zawieranymi przez podmioty powiązane. Ponadto z artykułu dowiedzą się Państwo jakie są cele instrukcji podatkowej, z jakich elementów powinna składać się prawidłowo przygotowana instrukcja oraz jak podzielić odpowiedzialność pomiędzy poszczególne osoby i komórki organizacyjne przedsiębiorstwa, aby proces zawierania i późniejszego dokumentowania tych transakcji odbył się bez większych komplikacji.

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym materiałem „Instrukcja podatkowa – dokument o charakterze wewnętrznym” z działu Ekonomia i zarządzanie.

© DMS TAX Sp. z o.o. 2019

Właściwe wsparcie
dla Twojego biznesu

Świadczymy usługi z zakresu:

 Zobacz >>

Masz kontrolę cen transferowych? Skorzystaj
z pomocy ekspertów DMS TAX.

Skontaktuj się z nami:

Kontrola cen

lub zadzwoń:
+48 71 79 25 991