top

Zaaplikuj
czekamy na Ciebie

Zespół Cen Transferowych wiesz co potrafisz w TP

Czujesz potrzebę zmiany, praca w średniej przyjaznej firmie we Wrocławiu, bez korporacyjnego stresu, formalizmu i procedur na parzenie kawy pracujemy pomiędzy 8 a 17 równocześnie mamy czas na … życie.

O portalu

Cenytransferowe.org to pierwszy w Polsce specjalistyczny serwis o tematyce cen transferowych. Stanowi obszerną bazę wiedzy dotyczącą tego zagadnienia zarówno w ujęciu polskich, jak i zagranicznych przepisów oraz wytycznych.

Cel serwisu

Celem serwisu jest dostarczenie użytkownikom kompleksowej wiedzy na temat cen transferowych, począwszy od definicji i podstawowych pojęć, poprzez akty prawne, metody szacowania oraz dokumentację podatkową, na oddziaływaniu na poszczególne obszary przedsiębiorstwa kończąc.

Do kogo adresujemy nasz serwis?

Serwis jest skierowany zarówno do praktyków, którzy na co dzień zajmują się zagadnieniem cen transferowych – kadry menedżerskiej, księgowych, biegłych rewidentów, radców prawnych oraz pracowników administracji podatkowej, jak i obcujących z nią w aspekcie teoretycznym studentów oraz pracowników naukowych.

Zakres merytoryczny

Tworząc zawartość merytoryczną chcieliśmy szczególnie zaznaczyć wpływ cen transferowych na najważniejsze obszary działalności przedsiębiorstw. Wprowadziliśmy zatem podział na aspekty związane z prawem i podatkami, finansami i rachunkowością oraz ekonomią i zarządzaniem, prezentując podejście do problematyki w ujęciu powyższych kategorii.

Obok głównych treści merytorycznych opracowaliśmy niezbędnik, w którym umieściliśmy przydatne informacje oraz narzędzia pomagające zgłębić tematykę cen transferowych. Znajdują się w nim: słownik pojęć ekonomicznych, lista wykorzystywanych w wyliczeniach i analizach wskaźników, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w zakresie cen transferowych oraz przydatne linki, kierujące do polecanych oraz ważnych w naszej opinii zewnętrznych stron www.

Na łamach portalu przedstawiamy także publikacje książkowe i naukowe wzbogacone o dokładny opis oraz nasz subiektywny komentarz.

Regularnie dzielimy się naszą wiedzą poprzez autorskie publikacje, artykuły i analizy. Na bieżąco śledzimy zmiany w polskich oraz zagranicznych regulacjach dotyczących cen transferowych i publikujemy najświeższe informacje w sekcji aktualności.

Zespół redakcyjny serwisu

Twórcą portalu jest zespół Działu Cen Transferowych DMS TAX, od lat wspierający Klientów w zarządzaniu rozliczeniami pomiędzy podmiotami powiązanymi oraz wypełnianiu wymogów formalnych związanych z przygotowywaniem dokumentacji.


 

 • dr Dawid Michalak
  Doradca podatkowy nr 10704, doktor nauk ekonomicznych, partner spółki i lider Działu Cen Transferowych DMS TAX
  Więcej…
 • Natalia Kaczorowska
  Ekonomista, konsultant w Dziale Cen Transferowych DMS TAX
 • Anna Jarecka
  Ekonomista, konsultant w Dziale Cen Transferowych DMS TAX

DMS TAX Sp. z o.o.
pl. Powstańców Śląskich 16
53-314 Wrocław

Tel.: +48 71 79 25 991
E-mail: office@dmstax.com
www.dmstax.com

© DMS TAX Sp. z o.o. 2019

Właściwe wsparcie
dla Twojego biznesu

Świadczymy usługi z zakresu:

 Zobacz >>

Masz kontrolę cen transferowych? Skorzystaj
z pomocy ekspertów DMS TAX.

Skontaktuj się z nami:

Kontrola cen

lub zadzwoń:
+48 71 79 25 991